Сайт знаходиться на етапі розробки

Розвиток дитини

Дитячий садок / Початкова школа | Розвиток дитини
Иконка

ЙОГА

Йога - це поступовий підхід, який дозволяє дітям випробовувати свої можливості під час "уявної прогулянки" на занятті, де вони зможуть себе уявити різними звірями та рослинами, керуючи своїм диханням та виконуючи вправи для хребта... Через деякий час така послідовність дій дитини та свідоме керування всіма частинами тіла дозволить встановити баланс між внутрішнім та зовнішнім станом свого тіла, слідуючи за вказівівками вихователя. Щодо розвитку можливостей: дитина навчається тримати спину рівно, вміти керувати своїми п'ятьма почуттями, вміти концентруватись,заспокоюватись, розслаблятись та розвивати свою пам'ять.

Иконка

ХОРЕОГРАФІЯ

Реакція та самовираження через тіло. Основна ціль - це формування та розвиток копетентності дітей, а саме: сформувати почуття музичного ритму з музичними іструментами або без них, сформувати вміння виражати емоції та почуття за допомогою рухів. Цілі, поставленні для досягнення в кінці року у старшій групі:
- cформувати вміння символічно виражати емоції та почуття за допомогою музичного атрибуту, під музичний супровід;
- cформувати вміння танцювати з іншими дітьми;
- cформувати вміння танцювати та споглядати за іншими;
- cформувати вміння поважати правла танцю;
- cформувати вміння описати та представити танець.

Иконка

БІБЛІОТЕКА

«Сторінка за сторінкою, він наповнював книгу життя» (Вільям Джойс).
У нас багата бібліотека. В супроводі вчителів проводяться сеанси читання для дітей. Діти дуже швидко звикають та з великим задоволенням та інтересом залучаються до світу слів та цікавих історій. Читання стає задоволенням. Ця подорож до світу чудових оповідань та казок формує естетичне виховання.
«Книга являє собою вікно, через яке відкривається світогляд людини» (Жульєн Грін).

Иконка

ТЕАТР

Невеликі групи професійного театру і музики регулярно приходять зі своїми спектаклями або концертами до нашого садочка.

Иконка

Музика та спів

Професійний музикант навчає дітей слухати музику та співати, розвиває слух та почуття ритму. Діти знайомляться з новими музичними інструментами, та споріднюються зі світом музичних звуків.

Иконка

ЕКСКУРСІЇ

Залежно від віку дітей то освітньої мети ми пропонуємо різноманітні екскурсії за межами дитячого садка.

Иконка

ДОСЛІДИ

З самого народження дитина дуже допитлива, тому обожнює спостерігати за експериментами та дослідами. Дуже важливо відкривати для дітей світ природи, використовуючи такой метод демонстрації як експеримент, також важливим є навчити дітей охороняти пророду.

Иконка

Художня майстерня

Наш викладач з художнього мистецтва знайомить дітей із кольором, різними видами декоративно-прикладного мистецтва, навчає дітей живопису та графіки. Діти не тільки знайомляться з прекрасним, але й вчаться нескладним елементам виконання творчих робіт.

Иконка

КУЛІНАРІЯ

Серед численних заходів, запропонованих дітям в Rikiki, кухня викликає найбільший інтерес.
Гурток «кухня», де ми готуємо прості рецепти, слугує вихованню почуття смаку дітей. Хороший вибір інгредієнтів рекомендується для кращого просвітлення. Крім того, під час приготування їжі діти дізнаються назви нових продуктів.
Ніщо не є ефективнішим, ніж залучення дітей, для досліджування невідомих ароматів.
Нові смаки, нові текстури- усе це дає бажання готувати нові страви!

Иконка

НАШ САД ТА ГОРОД

Цілі створення огороду в дитячому садку, це;

  • Інструмент навчання на місці, щоб забезпечити навчання навколо цієї теми протягом усього року
  • Навчання дітей практично і весело
  • Вивчення нових видів, «старих» овочів, невідомих смаків
  • Заохочування і надихання дітей вживати в їжу овочі і фрукти
  • Можливість дізнатися про сезонність рослин, фруктів і овочів (наприклад, помідори не ростуть в грудні), вплив не дотримання сезонності в харчових продуктах
  • Можливість гоговорити про раціональне використання водних ресурсів і економії води через її використання в саду

Иконка

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Вивчення іноземної мови це важливе збагачення для маленьких дітей. Це заняття, яке веселить, відкриває свідомість до інших культур ,отже, толерантність до іншої мови. Діти навчаються, не докладаючи зусиль, підсвідомо, шляхом наслідування, в ігровій формі, таким же чином , як вивчається рідна мова.
Діти отримують задоволення від навчання, а особливо тоді, коли вони можуть вживати нові слова, швидко розуміючи, що нова мова допомогає їм спілкуватися.

Иконка

ВІД САДОЧКА ДО ШКОЛИ

Віддаючи дитину до дитячого садку, ви можете бути спокійні за підготовку до школи. Малюка навчать рахувати, читати і писати. Наші випускники мають достатній багаж знань, умінь та навичок, необхідних для навчання в українській, французькій та інших школах."